Najlepsza darmowa biblioteka online

Oto jest Monachium

FORMAT: PDF EPUB MOBI
DATA WYDANIA: 2016-10-02
ROZMIAR NA PLIK: 12,42
ISBN: 9788364347870
JĘZYK: Polskie
AUTOR: Miroslav Sasek
CENA: GRATIS

Możesz pobrać książkę Oto jest Monachium w formacie pdf epub po bezpłatnej rejestracji

Opis:

Piąty tom kultowej serii albumów dla dzieci o miastach świata. Tym razem Miroslav Šašek zabiera nas do Monachium.Stolica Bawarii – miasto piwa i kiełbasek, miasto sztuki i festynów, w tym najsłynniejszego na świecie festynu Oktoberfest – to także szczególne miejsce w życiu Miroslava Šaška. Autor, wieloletni mieszkaniec Monachium, z humorem oprowadza nas po zakamarkach miasta, pokazuje ciekawostki, zabytki i ważne budowle, częstuje smakołykami. Nie szczędzi nam też opowieści o uciążliwych skutkach nękającego mieszkańców wiatru „föhn”.Stylowe ilustracje przenoszą nas do Bawarii sprzed lat i czynią książkę – tak jak i całą serię – perełką grafiki książkowej lat 60. Wydanie uzupełnione informacjami o dzisiejszym Monachium.

... do Monachium. Stolica Bawarii - miasto piwa i kiełbasek, miasto sztuki i festynów, w tym najsłyn Piąty tom kultowej serii albumów dla dzieci o miastach świata ... Oto jest Monachium - Miroslav Sasek ... . Tym razem Miroslav Šašek zabiera nas do Monachium. Stolica Bawarii ? miasto piwa i kiełbasek, miasto sztuki i festynów, w tym najsłynniejszego na świecie festynu Oktoberfest ? to także szczególne miejsce w życiu Miroslava Šaška. Autor, wieloletni mieszkaniec Monachium, z humorem oprowadza nas po zakamarkach miasta ... Oto jest Monachium . Autor: Miroslav Sasek. Dwie Siostry, 2016. Gatunek: ... Oto jest Monachium - smyk.com ... . Autor, wieloletni mieszkaniec Monachium, z humorem oprowadza nas po zakamarkach miasta ... Oto jest Monachium . Autor: Miroslav Sasek. Dwie Siostry, 2016. Gatunek: literatura popularnonaukowa dla dzieci i młodzieży . ISBN: 978-83-64347-87- Autor, wieloletni mieszkaniec Monachium, z humorem oprowadza nas po zakamarkach miasta, pokazuje ciekawostki, zabytki i ważne budowle, częstuje smakołykami. Nie szczędzi nam też opowieści o uciążliwych skutkach nękającego mieszkańców wiatru „föhn". Oto jest Monachium, Miroslav Sasek, Dwie Siostry.

Piąty tom kultowej serii albumów dla dzieci o miastach świata. Tym razem Miroslav Šašek zabiera nas do Sprawdź książeczkę OTO JEST MONACHIUM w Kidspace. Książka OTO JEST MONACHIUM wydawnictwa Dwie Siostry. Kliknij - Zapraszamy!...