Najlepsza darmowa biblioteka online

Zwariowane wakacje taty Oli. Seria Tata Oli. Tom 2

FORMAT: PDF EPUB MOBI
DATA WYDANIA: 2020-06-10
ROZMIAR NA PLIK: 6,43
ISBN: 9788381411745
JĘZYK: Polskie
AUTOR: Thomas Brunstrom
CENA: GRATIS

Tutaj znajdziesz książkę Zwariowane wakacje taty Oli. Seria Tata Oli. Tom 2 pdf

Opis:

Na dworze panuje jesienna plucha, więc tata Oli postanawia zabrać rodzinę na wakacje w ciepłe kraje. Całą rodziną lecą do wspaniałego hotelu z basenem, gdzie zamieniają się w prawdziwych turystów – skaczą do wody a bombę, jedzą lody, opalają się, wylegują pod parasolem i robią wspólnie mnóstwo różnych rzeczy, nie zawsze mądrych, ale w końcu to przecież czas wakacji. Ola jest taka szczęśliwa, że z niepokojem odlicza dni do powrotu. Po przyjeździe do domu popada w chandrę, ale jej tata potrafi znaleźć na to sposób – bo w końcu nie ważne, gdzie się przebywa, ale z kim, aby dobrze się bawić.

...o hotelu z basenem, gdzie zamieniają się w prawdziwych turystów - skaczą do wody a bombę, jedzą lody, opalają się, wylegują pod ... Zwariowane wakacje taty Oli - Thomas Brunstrom - Książka ... ... ... Seria książek Tata i małolata . Średnia ocena wszystkich książek w serii . 7,0 / 10 58 ocen Autor: Thomas Brunstrom, Thorbjorn Christoffersen. 5 książek ... Zwariowane wakacje taty Oli . Thomas Brunstrom, Thorbjorn Christoffersen. Średnia ocen: 6,4 ... Na dworze panuje jesienna plucha, więc tata Oli postanawia zabrać rodzinę na wakacje w ciepłe kraje. Całą rodziną lecą do wspa ... Zwariowane wakacje taty Oli. Tata Oli. Tom 2 (Thomas ... ... .. Na dworze panuje jesienna plucha, więc tata Oli postanawia zabrać rodzinę na wakacje w ciepłe kraje. Całą rodziną lecą do wspaniałego hotelu z basenem, gdzie zamieniają się w prawdziwych turystów - skaczą do wody a bombę, jedzą lody, opalają się, ... Zwariowane wakacje taty Oli. Tata Oli (Tom 2) 21, 99 z ... Katy Evans REMY Seria REAL Tom 3 Remington Tate. 38, 90 z ... Zwariowane wakacje taty Oli Tata Oli Tom 2 - Na dworze panuje jesienna plucha, więc tata Oli postanawia zabrać rodzinę na wakacje w ciepłe kraje. Całą rodziną lecą do wspaniałego hotelu z basenem, gdzie zamieniają się w prawdziwych turystów - skaczą do wody a bombę, jedzą lody, opalają się, wylegują pod parasolem i robią wspólnie mnóstwo różnych rzeczy, nie zawsze ... Ola jest taka szczęśliwa, że z niepokojem odlicza dni do powrotu. Po przyjeździe do domu popada w chandrę, ale jej tata potrafi znaleźć na to sposób bo w końcu nie ważne, gdzie się przebywa, ale z kim, aby dobrze się bawić.

Książka Zwariowane wakacje taty Oli Tata Oli. Tom 2, pochodzi z wydawnictwa Dwukropek. Gorąco polecam książkę „Tata Oli jest chory" dzieciom od 5. roku życia. Świetne połączenie przezabawnej fabuły i równie humorystycznych oraz bardzo atrakcyjnych obrazków sprawia, że czytanie tej opowieści jest ogromną przyjemnością. I lojalnie ostrzegam, po lekturze będą Was bolały brzuchy (ze śmiechu!). „Tata Oli już nie chce być dorosły" to jedna z naszych ulubionych historii. Jest bardzo zabawna i zawsze poprawia nam humor, dlatego z wielką radością czekaliśmy na kolejne perypetie taty i jego rodziny. W końcu są i bardzo zawróciły nam w głowie, bo tym razem cała familia wybiera się na wakacje i są one zwariowane! Dzisiaj przychodzę z kilkoma zdaniami odnośnie książki dla dzieci "Zwariowane wakacje taty Oli" Thomasa Brunstroma i Thorbjorna Christofersena od @wydawnictwo_dwukropek jest to niezwykle zabawna historia opowiadająca o wakacjach, na które zabrał całą swoją rodzinę tata Oli. Nie są to zwykłe wakacje gdzieś w rodzimym kraju, a all ......