Najlepsza darmowa biblioteka online

Jaś i Janeczka 4

FORMAT: PDF EPUB MOBI
DATA WYDANIA: 2018-05-16
ROZMIAR NA PLIK: 10,98
ISBN: 9788365341754
JĘZYK: Polskie
AUTOR: Annie M.G. Schmidt
CENA: GRATIS

Annie M.G. Schmidt książki Jaś i Janeczka 4 epub są dostępne po rejestracji na naszej stronie

Opis:

Czwarty tom przygód najsłynniejszych holenderskich 5-latków– Patrz. – Pokazuje Janeczka. – Takie jabłko kupiła Królewna Śnieżka od złej handlarki. Żółta część nie była zatruta. Tylko czerwona.– Tak – mówi Jaś.Wchodzi mama i mówi:– Możecie zjeść po jednym jabłku.Jaś zaczyna jeść. Ale je tylko żółtą część. Czerwonej nie.– Ta jest zatruta – mówi.Jaś i Janeczka to para nierozłącznych przyjaciół. Są ciekawscy, mają szalone pomysły i mnóstwo przygód. Bawią się, rozrabiają i razem odkrywają świat.Napisane prostym językiem opowiadania o ich codziennych perypetiach to klasyka niderlandzkiej literatury dziecięcej. Teraz prezentujemy je polskim czytelnikom w nowym przekładzie.Przygody Jasia i Janeczki były publikowane w odcinkach w holenderskim dzienniku „Het Parool” w latach 1952–1957. Później zostały zebrane w 5-tomową serię książkową i doczekały się licznych wydań w wielu językach. Pierwsze polskie wydanie nosiło tytuł „Julek i Julka?.

...aneczka (tom 4) Kategoria: opowieści dla młodszych dzieci Data wydania: 2018-01-01 Liczba stron: 184 Język: polski ISBN: 9788365341754 Tłumacz: Maja Porczyńska-Szarapa ... Jaś i Janeczka 4 - Schmidt Annie M.G. - Polska Ksiegarnia ... ... . Dodaj do pakietu . Kup książkę ... Jaś i janeczka 4, Annie M.G. Schmidt, Dwie Siostry.

Czwarty tom przygód najsłynniejszych holenderskich 5-latków - Patrz. - Pokazuje Janeczka. - Tak Jaś i Janeczka 4 Przygody Jasia i Janeczki były publikowane w odcinkach w holenderskim dzienniku „Het Parool" w latach 1952-1957. Później zostały zebrane w 5-tomową serię książkową i doczekały się licznych wydań w wielu językach. Sprawdź niskie ceny i kup Jaś i Janeczka 4 w księgarni ... Jaś I Janeczka 4 - Annie M.G. Schmidt - Ceny i opinie ... ... . Później zostały zebrane w 5-tomową serię książkową i doczekały się licznych wydań w wielu językach. Sprawdź niskie ceny i kup Jaś i Janeczka 4 w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Informacje o JAŚ I JANECZKA 4 - 8161212260 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-11-13 - cena 22,93 zł Jaś i Janeczka 4 - recenzja . Tytuł: ,,Jaś i Janeczka 4" Autor: Annie M.G. Schmidt Ilustracje: Fiep Westendorp Tłumaczenie: Maja Porczyńska - Szarapa Wydawnictwo: Dwie Siostry Rok wydania: 2018 Objętość: więcej niż sto Dla kogo: dla najmłodszych Ocena ogólna: bardzo przyjemna Recenzja: Jaś i Janeczka to para nierozłącznych przyjaciół. Są ciekawscy, mają szalone pomysły i mnóstwo przygód. Bawią się, rozrabiają i razem odkrywają świat. Napisane prostym językiem opowiadania o ich codziennych perypetiach to klasyka niderlandzkiej literatury dziecięcej. Teraz prezentujemy je polskim czytelnikom w nowym przekładzie. Jaś i Janeczka 4 . tekst: Annie M.G. Schmidt. ilustracje: Fiep Westendorp. tłumaczenie: Maja Porczyńska-Szarapa. Seria: Jaś i Janeczka. Czwarty tom przygód najsłynniejszych holenderskich 5-latków ... Jaś i Janeczka 4. Kup na bookland.com.pl i zyskaj 15% rabatu, 30 dni na zwrot, darmową wysyłkę w 24h lub darmowy odbiór w księgarni jeszcze dzisiaj. Książka Jaś i Janeczka. Tom 4 autorstwa Schmidt Annie M.G. , dostępna w Sklepie EMPIK.C...